Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka
Sędzia
Nikola Popov, Bulgaria
Stadion
Stadion Lokomotiv
Miasto
Plovdiv

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

8 Lokomotiv Plovdiv — wygrane
4 Remisy
3 Botev Vratsa — wygrane
Mecze
15
Bilans bramek
22:10
Średnia goli
2.13
Powyżej 2,5 gola
6 (40%)
Obie drużyny strzeliły
4 (27%)
Czyste konta
10:5
Bez porażki — Lokomotiv Plovdiv
2
Bez porażki — Botev Vratsa
0

Lokomotiv Plovdiv u siebie: 5 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Botev Vratsa u siebie: 1 zwycięstw, 3 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Lokomotiv Plovdiv
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Lokomotiv Plovdiv -2.5
Bramki: Botev Vratsa -2.5
Porada Double chance : Lokomotiv Plovdiv or draw
Lokomotiv Plovdiv 45%
Remis 45%
Botev Vratsa 10%

Porównanie drużyn

Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
vs
Botev Vratsa
Botev Vratsa
37% Forma 63%
47% Atak 53%
55% Obrona 45%
65% Rozkład Poissona 35%
62% Bezpośrednie starcia 38%
71% Bramki 29%
56.2% Łącznie 43.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Lokomotiv Plovdiv

Forma 47%
Atak 64%
Obrona 55%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W R P W P W R R P P P R P R P P P P P W P W W P R W R P P P P R W W

Botev Vratsa

Forma 80%
Atak 73%
Obrona 45%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P P P P W W P R P P R R P W P P P P P R P P P R P W P R P W W W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa?
Według predykcji wygra Lokomotiv Plovdiv. Szanse: Lokomotiv Plovdiv 45% / Remis 45% / Botev Vratsa 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa?
Double chance : Lokomotiv Plovdiv or draw