Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Ludogorets - Botev Plovdiv - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Sędzia
Vasil Minev, Bulgaria
Stadion
Huvepharma Arena
Miasto
Razgrad

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

16 Ludogorets — wygrane
3 Remisy
1 Botev Plovdiv — wygrane
Mecze
20
Bilans bramek
43:16
Średnia goli
2.95
Powyżej 2,5 gola
12 (60%)
Obie drużyny strzeliły
10 (50%)
Czyste konta
10:1
Bez porażki — Ludogorets
4
Bez porażki — Botev Plovdiv
1

Ludogorets u siebie: 7 zwycięstw, 3 remisów, 1 porażek

Botev Plovdiv u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 9 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ludogorets
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Ludogorets -3.5
Bramki: Botev Plovdiv -1.5
Porada Winner : Ludogorets
Ludogorets 50%
Remis 50%
Botev Plovdiv 0%

Porównanie drużyn

Ludogorets
Ludogorets
vs
Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
76% Forma 24%
73% Atak 27%
91% Obrona 9%
83% Rozkład Poissona 17%
71% Bezpośrednie starcia 29%
63% Bramki 37%
76.2% Łącznie 23.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Ludogorets

Forma 87%
Atak 100%
Obrona 83%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 1 średnio 0.2
Forma w lidze
W W W W R

Botev Plovdiv

Forma 27%
Atak 67%
Obrona 0%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Ludogorets - Botev Plovdiv?
Według predykcji wygra Ludogorets. Szanse: Ludogorets 50% / Remis 50% / Botev Plovdiv 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Ludogorets - Botev Plovdiv?
Winner : Ludogorets