Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Lusitânia Lourosa - CF Os Belenenses - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Stadion
Estádio do Lusitânia FC
Miasto
Lourosa

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Lusitânia Lourosa
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Lusitânia Lourosa -2.5
Bramki: CF Os Belenenses -1.5
Porada Double chance : Lusitânia Lourosa or draw
Lusitânia Lourosa 45%
Remis 45%
CF Os Belenenses 10%

Porównanie drużyn

Lusitânia Lourosa
Lusitânia Lourosa
vs
CF Os Belenenses
CF Os Belenenses
62% Forma 38%
64% Atak 36%
57% Obrona 43%
65% Rozkład Poissona 35%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
62.0% Łącznie 38.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Lusitânia Lourosa

Forma 87%
Atak 100%
Obrona 63%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
P W P W P P W R R W P R W W W W W W P W W W W R

CF Os Belenenses

Forma 53%
Atak 63%
Obrona 50%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W R W W R W W R P R R R P R R W P R R P W R W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Lusitânia Lourosa - CF Os Belenenses?
Według predykcji wygra Lusitânia Lourosa. Szanse: Lusitânia Lourosa 45% / Remis 45% / CF Os Belenenses 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Lusitânia Lourosa - CF Os Belenenses?
Double chance : Lusitânia Lourosa or draw