Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Magpies - St Joseph S Fc - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka
Stadion
Europa Point Stadium
Miasto
Gibraltar

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 Magpies — wygrane
2 Remisy
9 St Joseph S Fc — wygrane
Mecze
15
Bilans bramek
16:26
Średnia goli
2.8
Powyżej 2,5 gola
9 (60%)
Obie drużyny strzeliły
8 (53%)
Czyste konta
2:6
Bez porażki — Magpies
0
Bez porażki — St Joseph S Fc
8

Magpies u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 7 porażek

St Joseph S Fc u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca St Joseph S Fc
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Magpies -1.5
Bramki: St Joseph S Fc -5.5
Porada Combo Winner : St Joseph S Fc and +1.5 goals
Magpies 10%
Remis 45%
St Joseph S Fc 45%

Porównanie drużyn

Magpies
Magpies
vs
St Joseph S Fc
St Joseph S Fc
18% Forma 82%
16% Atak 84%
43% Obrona 57%
0% Rozkład Poissona 100%
7% Bezpośrednie starcia 93%
27% Bramki 73%
22.2% Łącznie 77.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Magpies

Forma 22%
Atak 18%
Obrona 76%
Bramki strzelone 3 średnio 1.0
Bramki stracone 4 średnio 1.3
Forma w lidze
R R P

St Joseph S Fc

Forma 75%
Atak 94%
Obrona 82%
Bramki strzelone 16 średnio 4.0
Bramki stracone 3 średnio 0.8
Forma w lidze
W W W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Magpies - St Joseph S Fc?
Według predykcji wygra St Joseph S Fc. Szanse: Magpies 10% / Remis 45% / St Joseph S Fc 45%.
Ile bramek padnie w meczu Magpies - St Joseph S Fc?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Winner : St Joseph S Fc and +1.5 goals.