Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Manchester City U21 - Liverpool U21 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Stadion
Joie Stadium
Miasto
Manchester

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Manchester City U21 — wygrane
0 Remisy
2 Liverpool U21 — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
7:6
Średnia goli
3.25
Powyżej 2,5 gola
3 (75%)
Obie drużyny strzeliły
2 (50%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Manchester City U21
0
Bez porażki — Liverpool U21
2

Manchester City U21 u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Liverpool U21 u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Manchester City U21
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Manchester City U21 -3.5
Bramki: Liverpool U21 -1.5
Porada Winner : Manchester City U21
Manchester City U21 45%
Remis 45%
Liverpool U21 10%

Porównanie drużyn

Manchester City U21
Manchester City U21
vs
Liverpool U21
Liverpool U21
77% Forma 23%
75% Atak 25%
64% Obrona 36%
77% Rozkład Poissona 23%
50% Bezpośrednie starcia 50%
54% Bramki 46%
66.2% Łącznie 33.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Manchester City U21

Forma 67%
Atak 88%
Obrona 76%
Bramki strzelone 15 średnio 3.0
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P W W W W W W W W W W R P W W W W P R W

Liverpool U21

Forma 20%
Atak 29%
Obrona 59%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W P W W W W P W R R P P R P W P R P R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Manchester City U21 - Liverpool U21?
Według predykcji wygra Manchester City U21. Szanse: Manchester City U21 45% / Remis 45% / Liverpool U21 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Manchester City U21 - Liverpool U21?
Winner : Manchester City U21