Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Mara Sugar
Mara Sugar
04.05.2025
:
Koniec
Ulinzi Stars
Ulinzi Stars

Mara Sugar - Ulinzi Stars - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Stadion
Green Stadium
Miasto
Awendo

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Mara Sugar — wygrane
0 Remisy
1 Ulinzi Stars — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:1
Średnia goli
1
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Mara Sugar
0
Bez porażki — Ulinzi Stars
1

Mara Sugar u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Ulinzi Stars u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ulinzi Stars
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Mara Sugar -2.5
Bramki: Ulinzi Stars -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Ulinzi Stars and -3.5 goals
Mara Sugar 10%
Remis 45%
Ulinzi Stars 45%

Porównanie drużyn

Mara Sugar
Mara Sugar
vs
Ulinzi Stars
Ulinzi Stars
57% Forma 43%
57% Atak 43%
55% Obrona 45%
70% Rozkład Poissona 30%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
59.8% Łącznie 40.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Mara Sugar

Forma 27%
Atak 44%
Obrona 44%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W P W R W R W R R P P P P W P P W P P W P R R R P R

Ulinzi Stars

Forma 20%
Atak 33%
Obrona 33%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P R P R R W W R P R P R R P W W W P R R W R P P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Mara Sugar - Ulinzi Stars?
Według predykcji wygra Ulinzi Stars. Szanse: Mara Sugar 10% / Remis 45% / Ulinzi Stars 45%.
Ile bramek padnie w meczu Mara Sugar - Ulinzi Stars?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Ulinzi Stars and -3.5 goals.