Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Monterey Bay
Monterey Bay
25.05.2025
0:2
Koniec
Louisville City
Louisville City

Monterey Bay - Louisville City - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
12. kolejka
Sędzia
A. Nichols
Stadion
Cardinale Stadium
Miasto
Seaside, California

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Monterey Bay — wygrane
0 Remisy
2 Louisville City — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
3:5
Średnia goli
2.67
Powyżej 2,5 gola
1 (33%)
Obie drużyny strzeliły
1 (33%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Monterey Bay
0
Bez porażki — Louisville City
2

Monterey Bay u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Louisville City u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Louisville City
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Monterey Bay -1.5
Bramki: Louisville City -2.5
Porada Double chance : draw or Louisville City
Monterey Bay 10%
Remis 45%
Louisville City 45%

Porównanie drużyn

Monterey Bay
Monterey Bay
vs
Louisville City
Louisville City
25% Forma 75%
25% Atak 75%
38% Obrona 63%
52% Rozkład Poissona 48%
33% Bezpośrednie starcia 67%
38% Bramki 63%
35.2% Łącznie 65.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Monterey Bay

Forma 20%
Atak 14%
Obrona 64%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P W W W R W R P R R P

Louisville City

Forma 60%
Atak 43%
Obrona 79%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W R W W R W W R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Monterey Bay - Louisville City?
Według predykcji wygra Louisville City. Szanse: Monterey Bay 10% / Remis 45% / Louisville City 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Monterey Bay - Louisville City?
Double chance : draw or Louisville City