Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Naft Bandar Abbas
Naft Bandar Abbas
30.09.2025
0:0
Koniec
Mes Shahr-e Babak
Mes Shahr-e Babak

Naft Bandar Abbas - Mes Shahr-e Babak - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
6. kolejka
Stadion
Khalij Fars Stadium
Miasto
Bandar-Abbas

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Naft Bandar Abbas — wygrane
0 Remisy
1 Mes Shahr-e Babak — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
3:2
Średnia goli
2.5
Powyżej 2,5 gola
1 (50%)
Obie drużyny strzeliły
1 (50%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Naft Bandar Abbas
0
Bez porażki — Mes Shahr-e Babak
1

Naft Bandar Abbas u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Mes Shahr-e Babak u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Naft Bandar Abbas
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Naft Bandar Abbas -1.5
Bramki: Mes Shahr-e Babak -1.5
Porada Combo Double chance : Naft Bandar Abbas or draw and -3.5 goals
Naft Bandar Abbas 35%
Remis 35%
Mes Shahr-e Babak 30%

Porównanie drużyn

Naft Bandar Abbas
Naft Bandar Abbas
vs
Mes Shahr-e Babak
Mes Shahr-e Babak
45% Forma 55%
40% Atak 60%
50% Obrona 50%
0% Rozkład Poissona 0%
50% Bezpośrednie starcia 50%
60% Bramki 40%
49.0% Łącznie 51.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Naft Bandar Abbas

Forma 33%
Atak 33%
Obrona 50%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
R W P P R

Mes Shahr-e Babak

Forma 40%
Atak 50%
Obrona 50%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
W R P R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Naft Bandar Abbas - Mes Shahr-e Babak?
Według predykcji wygra Naft Bandar Abbas. Szanse: Naft Bandar Abbas 35% / Remis 35% / Mes Shahr-e Babak 30%.
Ile bramek padnie w meczu Naft Bandar Abbas - Mes Shahr-e Babak?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Naft Bandar Abbas or draw and -3.5 goals.