Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Nakhon Ratchasima FC - Chonburi FC - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
His Majesty the King's 80th Birthday Anniversary 5th December 2007 Stadium
Miasto
Nakhon Ratchasima

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

7 Nakhon Ratchasima FC — wygrane
5 Remisy
5 Chonburi FC — wygrane
Mecze
17
Bilans bramek
24:18
Średnia goli
2.47
Powyżej 2,5 gola
9 (53%)
Obie drużyny strzeliły
9 (53%)
Czyste konta
7:4
Bez porażki — Nakhon Ratchasima FC
1
Bez porażki — Chonburi FC
0

Nakhon Ratchasima FC u siebie: 6 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Chonburi FC u siebie: 4 zwycięstw, 3 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Nakhon Ratchasima FC
Zwycięzca czy remis? Tak
Porada Double chance : Nakhon Ratchasima FC or draw
Nakhon Ratchasima FC 50%
Remis 50%
Chonburi FC 0%

Porównanie drużyn

Nakhon Ratchasima FC
Nakhon Ratchasima FC
vs
Chonburi FC
Chonburi FC
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
71% Bezpośrednie starcia 29%
60% Bramki 40%
65.5% Łącznie 34.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Nakhon Ratchasima FC

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Chonburi FC

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Nakhon Ratchasima FC - Chonburi FC?
Według predykcji wygra Nakhon Ratchasima FC. Szanse: Nakhon Ratchasima FC 50% / Remis 50% / Chonburi FC 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Nakhon Ratchasima FC - Chonburi FC?
Double chance : Nakhon Ratchasima FC or draw