Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Navalcarnero - Atlético Paso - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka
Stadion
Estadio Municipal Mariano González
Miasto
Navalcarnero

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Navalcarnero — wygrane
3 Remisy
1 Atlético Paso — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
5:4
Średnia goli
1.8
Powyżej 2,5 gola
1 (20%)
Obie drużyny strzeliły
3 (60%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Navalcarnero
4
Bez porażki — Atlético Paso
3

Navalcarnero u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Atlético Paso u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Navalcarnero
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Navalcarnero -3.5
Bramki: Atlético Paso -1.5
Porada Winner : Navalcarnero
Navalcarnero 45%
Remis 45%
Atlético Paso 10%

Porównanie drużyn

Navalcarnero
Navalcarnero
vs
Atlético Paso
Atlético Paso
67% Forma 33%
71% Atak 29%
44% Obrona 56%
73% Rozkład Poissona 28%
50% Bezpośrednie starcia 50%
56% Bramki 44%
60.2% Łącznie 40.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Navalcarnero

Forma 80%
Atak 100%
Obrona 17%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W W P R P R W P W R R R R P P P W W R W P W W P W W W W

Atlético Paso

Forma 40%
Atak 67%
Obrona 33%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P P P R P R P P P W P R P P P P P P P P P W R R R W P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Navalcarnero - Atlético Paso?
Według predykcji wygra Navalcarnero. Szanse: Navalcarnero 45% / Remis 45% / Atlético Paso 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Navalcarnero - Atlético Paso?
Winner : Navalcarnero