Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Navbahor - Kokand-1912 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
11. kolejka
Stadion
Markaziy Stadion
Miasto
Namangan

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

6 Navbahor — wygrane
6 Remisy
4 Kokand-1912 — wygrane
Mecze
16
Bilans bramek
23:16
Średnia goli
2.44
Powyżej 2,5 gola
5 (31%)
Obie drużyny strzeliły
10 (63%)
Czyste konta
3:3
Bez porażki — Navbahor
2
Bez porażki — Kokand-1912
1

Navbahor u siebie: 4 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek

Kokand-1912 u siebie: 2 zwycięstw, 4 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Navbahor
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Navbahor -2.5
Bramki: Kokand-1912 -1.5
Porada Double chance : Navbahor or draw
Navbahor 45%
Remis 45%
Kokand-1912 10%

Porównanie drużyn

Navbahor
Navbahor
vs
Kokand-1912
Kokand-1912
60% Forma 40%
69% Atak 31%
54% Obrona 46%
85% Rozkład Poissona 15%
62% Bezpośrednie starcia 38%
57% Bramki 43%
64.5% Łącznie 35.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Navbahor

Forma 60%
Atak 56%
Obrona 63%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R W R P W P W P W W

Kokand-1912

Forma 40%
Atak 25%
Obrona 56%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R R R P W P W W P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Navbahor - Kokand-1912?
Według predykcji wygra Navbahor. Szanse: Navbahor 45% / Remis 45% / Kokand-1912 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Navbahor - Kokand-1912?
Double chance : Navbahor or draw