Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Niendorfer TSV - ETSV Hamburg - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka
Stadion
Sportanlage Sachsenweg
Miasto
Hamburg

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Niendorfer TSV — wygrane
0 Remisy
1 ETSV Hamburg — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
7:5
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
3 (75%)
Obie drużyny strzeliły
1 (25%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Niendorfer TSV
2
Bez porażki — ETSV Hamburg
0

Niendorfer TSV u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

ETSV Hamburg u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca ETSV Hamburg
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Niendorfer TSV -2.5
Bramki: ETSV Hamburg -4.5
Porada Combo Winner : ETSV Hamburg and +1.5 goals
Niendorfer TSV 10%
Remis 45%
ETSV Hamburg 45%

Porównanie drużyn

Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
vs
ETSV Hamburg
ETSV Hamburg
44% Forma 56%
42% Atak 58%
20% Obrona 80%
25% Rozkład Poissona 75%
71% Bezpośrednie starcia 29%
56% Bramki 44%
43.0% Łącznie 57.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Niendorfer TSV

Forma 78%
Atak 29%
Obrona 86%
Bramki strzelone 8 średnio 2.7
Bramki stracone 4 średnio 1.3
Forma w lidze
W W R

ETSV Hamburg

Forma 100%
Atak 39%
Obrona 96%
Bramki strzelone 11 średnio 3.7
Bramki stracone 1 średnio 0.3
Forma w lidze
W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Niendorfer TSV - ETSV Hamburg?
Według predykcji wygra ETSV Hamburg. Szanse: Niendorfer TSV 10% / Remis 45% / ETSV Hamburg 45%.
Ile bramek padnie w meczu Niendorfer TSV - ETSV Hamburg?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Winner : ETSV Hamburg and +1.5 goals.