Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Notts County - Shrewsbury - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka
Sędzia
Darren Drysdale
Stadion
Meadow Lane
Miasto
Nottingham, Nottinghamshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Notts County — wygrane
3 Remisy
3 Shrewsbury — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
13:15
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
5 (71%)
Obie drużyny strzeliły
6 (86%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Notts County
1
Bez porażki — Shrewsbury
6

Notts County u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Shrewsbury u siebie: 1 zwycięstw, 3 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Notts County
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Notts County -3.5
Porada Winner : Notts County
Notts County 45%
Remis 45%
Shrewsbury 10%

Porównanie drużyn

Notts County
Notts County
vs
Shrewsbury
Shrewsbury
50% Forma 50%
100% Atak 0%
55% Obrona 45%
100% Rozkład Poissona 0%
15% Bezpośrednie starcia 85%
42% Bramki 58%
40.5% Łącznie 59.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Notts County

Forma 11%
Atak 21%
Obrona 64%
Bramki strzelone 3 średnio 1.0
Bramki stracone 5 średnio 1.7
Forma w lidze
R P P

Shrewsbury

Forma 11%
Atak 0%
Obrona 57%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 6 średnio 2.0
Forma w lidze
R P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Notts County - Shrewsbury?
Według predykcji wygra Notts County. Szanse: Notts County 45% / Remis 45% / Shrewsbury 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Notts County - Shrewsbury?
Winner : Notts County