Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Nové Zámky - Častkovce - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
22. kolejka
Stadion
Štadión Ladislava Gancznera
Miasto
Nové Zámky

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Nové Zámky — wygrane
0 Remisy
3 Častkovce — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
6:20
Średnia goli
5.2
Powyżej 2,5 gola
5 (100%)
Obie drużyny strzeliły
3 (60%)
Czyste konta
0:2
Bez porażki — Nové Zámky
0
Bez porażki — Častkovce
3

Nové Zámky u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Častkovce u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Častkovce
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Nové Zámky -2.5
Bramki: Častkovce -1.5
Porada Double chance : draw or Častkovce
Nové Zámky 10%
Remis 45%
Častkovce 45%

Porównanie drużyn

Nové Zámky
Nové Zámky
vs
Častkovce
Častkovce
45% Forma 55%
58% Atak 42%
53% Obrona 47%
85% Rozkład Poissona 15%
40% Bezpośrednie starcia 60%
24% Bramki 76%
50.8% Łącznie 49.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Nové Zámky

Forma 33%
Atak 88%
Obrona 0%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P P P P W W R R P W P W W P W P W R R P

Častkovce

Forma 40%
Atak 63%
Obrona 0%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P R W P P P P R P P P P P P R P P W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Nové Zámky - Častkovce?
Według predykcji wygra Častkovce. Szanse: Nové Zámky 10% / Remis 45% / Častkovce 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Nové Zámky - Častkovce?
Double chance : draw or Častkovce