Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Pamba Jiji
Pamba Jiji
02.04.2025
1:1
Koniec
Namungo
Namungo

Pamba Jiji - Namungo - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
24. kolejka
Stadion
CCM Kirumba Stadium
Miasto
Mwanza

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Pamba Jiji — wygrane
0 Remisy
1 Namungo — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:1
Średnia goli
1
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Pamba Jiji
0
Bez porażki — Namungo
1

Pamba Jiji u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Namungo u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Namungo
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Pamba Jiji -1.5
Bramki: Namungo -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Namungo and -3.5 goals
Pamba Jiji 10%
Remis 45%
Namungo 45%

Porównanie drużyn

Pamba Jiji
Pamba Jiji
vs
Namungo
Namungo
44% Forma 56%
71% Atak 29%
36% Obrona 64%
46% Rozkład Poissona 54%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
49.3% Łącznie 50.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Pamba Jiji

Forma 27%
Atak 31%
Obrona 44%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
R R R P R P P R P P W P W R P P W W W P R P P

Namungo

Forma 33%
Atak 13%
Obrona 69%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P P P W W P P P W P P P R W R W P R W P R R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Pamba Jiji - Namungo?
Według predykcji wygra Namungo. Szanse: Pamba Jiji 10% / Remis 45% / Namungo 45%.
Ile bramek padnie w meczu Pamba Jiji - Namungo?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Namungo and -3.5 goals.