Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Petřín Plzeň - Loko Vltavín - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
18. kolejka
Stadion
Stadion TJ Dynamo ZČE Plzeň
Miasto
Plzeň

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Petřín Plzeň — wygrane
0 Remisy
1 Loko Vltavín — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:2
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Petřín Plzeň
0
Bez porażki — Loko Vltavín
1

Petřín Plzeň u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Loko Vltavín u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Loko Vltavín
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Petřín Plzeň -1.5
Bramki: Loko Vltavín -1.5
Porada Double chance : draw or Loko Vltavín
Petřín Plzeň 10%
Remis 45%
Loko Vltavín 45%

Porównanie drużyn

Petřín Plzeň
Petřín Plzeň
vs
Loko Vltavín
Loko Vltavín
17% Forma 83%
14% Atak 86%
50% Obrona 50%
55% Rozkład Poissona 45%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
34.0% Łącznie 66.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Petřín Plzeň

Forma 7%
Atak 5%
Obrona 59%
Bramki strzelone 1 średnio 0.2
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W R P P P W R W R W P R P P P

Loko Vltavín

Forma 33%
Atak 27%
Obrona 59%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W P P W P P R P R R R R P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Petřín Plzeň - Loko Vltavín?
Według predykcji wygra Loko Vltavín. Szanse: Petřín Plzeň 10% / Remis 45% / Loko Vltavín 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Petřín Plzeň - Loko Vltavín?
Double chance : draw or Loko Vltavín