Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Puente Genil - Conil - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Estadio Municipal Manuel Polinario
Miasto
Puente Genil

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Puente Genil — wygrane
6 Remisy
0 Conil — wygrane
Mecze
9
Bilans bramek
12:8
Średnia goli
2.22
Powyżej 2,5 gola
3 (33%)
Obie drużyny strzeliły
5 (56%)
Czyste konta
4:1
Bez porażki — Puente Genil
9
Bez porażki — Conil
1

Puente Genil u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Conil u siebie: 0 zwycięstw, 5 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Puente Genil
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Puente Genil -2.5
Bramki: Conil -1.5
Porada Double chance : Puente Genil or draw
Puente Genil 45%
Remis 45%
Conil 10%

Porównanie drużyn

Puente Genil
Puente Genil
vs
Conil
Conil
88% Forma 13%
50% Atak 50%
80% Obrona 20%
79% Rozkład Poissona 21%
64% Bezpośrednie starcia 36%
57% Bramki 43%
69.7% Łącznie 30.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Puente Genil

Forma 47%
Atak 40%
Obrona 70%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
R W W R W W W P W W R W W R P R W W W W R W R R W R R

Conil

Forma 7%
Atak 40%
Obrona 0%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 12 średnio 2.4
Forma w lidze
W R P W P P P W P P R W R W R P W R W R R W P R P P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Puente Genil - Conil?
Według predykcji wygra Puente Genil. Szanse: Puente Genil 45% / Remis 45% / Conil 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Puente Genil - Conil?
Double chance : Puente Genil or draw