Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Queen's Park - Ross County - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Sędzia
L. Wilson
Stadion
The City Stadium
Miasto
Glasgow

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Queen's Park — wygrane
0 Remisy
0 Ross County — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
4:2
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
2 (100%)
Obie drużyny strzeliły
2 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Queen's Park
2
Bez porażki — Ross County
0

Queen's Park u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Ross County u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Queen's Park
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Queen's Park -1.5
Bramki: Ross County -1.5
Porada Double chance : Queen's Park or draw
Queen's Park 45%
Remis 45%
Ross County 10%

Porównanie drużyn

Queen's Park
Queen's Park
vs
Ross County
Ross County
56% Forma 44%
45% Atak 55%
55% Obrona 45%
46% Rozkład Poissona 54%
100% Bezpośrednie starcia 0%
67% Bramki 33%
53.8% Łącznie 46.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Queen's Park

Forma 33%
Atak 24%
Obrona 52%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R P R R R W P P R P R R P W P

Ross County

Forma 27%
Atak 29%
Obrona 43%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 12 średnio 2.4
Forma w lidze
R P P R P R P R W R P W P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Queen's Park - Ross County?
Według predykcji wygra Queen's Park. Szanse: Queen's Park 45% / Remis 45% / Ross County 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Queen's Park - Ross County?
Double chance : Queen's Park or draw