Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Queens Park Rangers U21 - Charlton Athletic U21 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Stadion
TSG Training Centre
Miasto
Hounslow, Greater London

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Queens Park Rangers U21 — wygrane
1 Remisy
2 Charlton Athletic U21 — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
14:12
Średnia goli
5.2
Powyżej 2,5 gola
4 (80%)
Obie drużyny strzeliły
3 (60%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Queens Park Rangers U21
0
Bez porażki — Charlton Athletic U21
1

Queens Park Rangers U21 u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Charlton Athletic U21 u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Charlton Athletic U21
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Queens Park Rangers U21 -1.5
Bramki: Charlton Athletic U21 -3.5
Porada Combo Winner : Charlton Athletic U21 and +1.5 goals
Queens Park Rangers U21 10%
Remis 45%
Charlton Athletic U21 45%

Porównanie drużyn

Queens Park Rangers U21
Queens Park Rangers U21
vs
Charlton Athletic U21
Charlton Athletic U21
13% Forma 88%
40% Atak 60%
35% Obrona 65%
16% Rozkład Poissona 84%
50% Bezpośrednie starcia 50%
54% Bramki 46%
34.7% Łącznie 65.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Queens Park Rangers U21

Forma 7%
Atak 32%
Obrona 32%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 13 średnio 2.6
Forma w lidze
P W W P P P W R P W P P P P P P W W P P P R P P P

Charlton Athletic U21

Forma 47%
Atak 47%
Obrona 63%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W W W W R W W P P R P R R W W W P W W W W R W P P R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Queens Park Rangers U21 - Charlton Athletic U21?
Według predykcji wygra Charlton Athletic U21. Szanse: Queens Park Rangers U21 10% / Remis 45% / Charlton Athletic U21 45%.
Ile bramek padnie w meczu Queens Park Rangers U21 - Charlton Athletic U21?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Winner : Charlton Athletic U21 and +1.5 goals.