Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Real Zaragoza II
Real Zaragoza II
20.04.2025
3:2
Koniec
Alfaro
Alfaro

Real Zaragoza II - Alfaro - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Ciudad Deportiva del Real Zaragoza
Miasto
Cuarte de Huerva

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Real Zaragoza II — wygrane
0 Remisy
1 Alfaro — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:2
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Real Zaragoza II
0
Bez porażki — Alfaro
1

Real Zaragoza II u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Alfaro u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Real Zaragoza II
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Real Zaragoza II -2.5
Bramki: Alfaro -2.5
Porada Double chance : Real Zaragoza II or draw
Real Zaragoza II 35%
Remis 35%
Alfaro 30%

Porównanie drużyn

Real Zaragoza II
Real Zaragoza II
vs
Alfaro
Alfaro
54% Forma 46%
67% Atak 33%
62% Obrona 38%
58% Rozkład Poissona 42%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
60.3% Łącznie 39.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Real Zaragoza II

Forma 47%
Atak 43%
Obrona 64%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P R P W W W P P R P W W P P P W R P P W P W P P W P P P R W W

Alfaro

Forma 40%
Atak 21%
Obrona 43%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
W W P P P W R P P P W W R P W W R W W R R W P R P R W P P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Real Zaragoza II - Alfaro?
Według predykcji wygra Real Zaragoza II. Szanse: Real Zaragoza II 35% / Remis 35% / Alfaro 30%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Real Zaragoza II - Alfaro?
Double chance : Real Zaragoza II or draw