Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Redditch United - Bedford Town - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
35. kolejka
Stadion
The Valley Stadium
Miasto
Redditch, Worcestershire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Redditch United — wygrane
0 Remisy
1 Bedford Town — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
4:2
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
1 (33%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Redditch United
0
Bez porażki — Bedford Town
1

Redditch United u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Bedford Town u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Bedford Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Redditch United -1.5
Bramki: Bedford Town -2.5
Porada Double chance : draw or Bedford Town
Redditch United 10%
Remis 45%
Bedford Town 45%

Porównanie drużyn

Redditch United
Redditch United
vs
Bedford Town
Bedford Town
8% Forma 92%
18% Atak 82%
30% Obrona 70%
44% Rozkład Poissona 56%
67% Bezpośrednie starcia 33%
67% Bramki 33%
39.0% Łącznie 61.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Redditch United

Forma 7%
Atak 22%
Obrona 22%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W R W W P W P P W P W P W W P W P R R P R P R P P W W P R P P R P P

Bedford Town

Forma 80%
Atak 100%
Obrona 67%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
P R W P W R R W W W W P P W P R P W W W W W P P W W R P W P W W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Redditch United - Bedford Town?
Według predykcji wygra Bedford Town. Szanse: Redditch United 10% / Remis 45% / Bedford Town 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Redditch United - Bedford Town?
Double chance : draw or Bedford Town