Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Riadi Salmi
Riadi Salmi
30.05.2025
0:3
Koniec
Olympique Dcheïra
Olympique Dcheïra

Riadi Salmi - Olympique Dcheïra - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
Relegation Round
Stadion
Stade Municipal de Berrechid
Miasto
Berrechid

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Riadi Salmi — wygrane
2 Remisy
3 Olympique Dcheïra — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
5:7
Średnia goli
1.71
Powyżej 2,5 gola
3 (43%)
Obie drużyny strzeliły
3 (43%)
Czyste konta
2:4
Bez porażki — Riadi Salmi
3
Bez porażki — Olympique Dcheïra
0

Riadi Salmi u siebie: 0 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Olympique Dcheïra u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Riadi Salmi
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Riadi Salmi -1.5
Bramki: Olympique Dcheïra -1.5
Porada Double chance : Riadi Salmi or draw
Riadi Salmi 45%
Remis 45%
Olympique Dcheïra 10%

Porównanie drużyn

Riadi Salmi
Riadi Salmi
vs
Olympique Dcheïra
Olympique Dcheïra
100% Forma 0%
83% Atak 17%
22% Obrona 78%
0% Rozkład Poissona 0%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
51.3% Łącznie 48.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Riadi Salmi

Forma 40%
Atak 36%
Obrona 50%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R P W R R W P W P R R P P P W W P R P R P P P P P P P P P W W

Olympique Dcheïra

Forma 0%
Atak 7%
Obrona 86%
Bramki strzelone 1 średnio 1.0
Bramki stracone 2 średnio 2.0
Forma w lidze
P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Riadi Salmi - Olympique Dcheïra?
Według predykcji wygra Riadi Salmi. Szanse: Riadi Salmi 45% / Remis 45% / Olympique Dcheïra 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Riadi Salmi - Olympique Dcheïra?
Double chance : Riadi Salmi or draw