Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Rīgas FS - BFC Daugavpils - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
12. kolejka
Stadion
LNK Sporta Parks
Miasto
Riga

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

28 Rīgas FS — wygrane
4 Remisy
2 BFC Daugavpils — wygrane
Mecze
34
Bilans bramek
76:22
Średnia goli
2.88
Powyżej 2,5 gola
21 (62%)
Obie drużyny strzeliły
15 (44%)
Czyste konta
17:4
Bez porażki — Rīgas FS
29
Bez porażki — BFC Daugavpils
0

Rīgas FS u siebie: 14 zwycięstw, 3 remisów, 0 porażek

BFC Daugavpils u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 14 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Rīgas FS
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Rīgas FS -2.5
Bramki: BFC Daugavpils -1.5
Porada Double chance : Rīgas FS or draw
Rīgas FS 45%
Remis 45%
BFC Daugavpils 10%

Porównanie drużyn

Rīgas FS
Rīgas FS
vs
BFC Daugavpils
BFC Daugavpils
56% Forma 44%
56% Atak 44%
44% Obrona 56%
84% Rozkład Poissona 16%
100% Bezpośrednie starcia 0%
84% Bramki 16%
64.8% Łącznie 35.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Rīgas FS

Forma 67%
Atak 60%
Obrona 67%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W W W W P W W W P W R

BFC Daugavpils

Forma 53%
Atak 47%
Obrona 73%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W P P W W P R W W R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Rīgas FS - BFC Daugavpils?
Według predykcji wygra Rīgas FS. Szanse: Rīgas FS 45% / Remis 45% / BFC Daugavpils 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Rīgas FS - BFC Daugavpils?
Double chance : Rīgas FS or draw