Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Rio Ave U23 - Famalicão U23 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Miasto
Vila do Conde

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Rio Ave U23 — wygrane
1 Remisy
8 Famalicão U23 — wygrane
Mecze
12
Bilans bramek
10:20
Średnia goli
2.5
Powyżej 2,5 gola
7 (58%)
Obie drużyny strzeliły
7 (58%)
Czyste konta
2:4
Bez porażki — Rio Ave U23
0
Bez porażki — Famalicão U23
8

Rio Ave U23 u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 3 porażek

Famalicão U23 u siebie: 5 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Famalicão U23
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Rio Ave U23 -1.5
Bramki: Famalicão U23 -3.5
Porada Winner : Famalicão U23
Rio Ave U23 10%
Remis 45%
Famalicão U23 45%

Porównanie drużyn

Rio Ave U23
Rio Ave U23
vs
Famalicão U23
Famalicão U23
36% Forma 64%
33% Atak 67%
44% Obrona 56%
19% Rozkład Poissona 81%
7% Bezpośrednie starcia 93%
18% Bramki 82%
26.2% Łącznie 73.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Rio Ave U23

Forma 27%
Atak 50%
Obrona 10%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P P W P W R P P P

Famalicão U23

Forma 47%
Atak 100%
Obrona 30%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P P W W R P W W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Rio Ave U23 - Famalicão U23?
Według predykcji wygra Famalicão U23. Szanse: Rio Ave U23 10% / Remis 45% / Famalicão U23 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Rio Ave U23 - Famalicão U23?
Winner : Famalicão U23