Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Rodange 91 - Victoria Rosport - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Stadion
Stade Joseph Philippart
Miasto
Rodange

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Rodange 91 — wygrane
3 Remisy
4 Victoria Rosport — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
8:13
Średnia goli
2.63
Powyżej 2,5 gola
3 (38%)
Obie drużyny strzeliły
5 (63%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Rodange 91
0
Bez porażki — Victoria Rosport
5

Rodange 91 u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Victoria Rosport u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Victoria Rosport
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Rodange 91 -2.5
Bramki: Victoria Rosport -2.5
Porada Double chance : draw or Victoria Rosport
Rodange 91 10%
Remis 45%
Victoria Rosport 45%

Porównanie drużyn

Rodange 91
Rodange 91
vs
Victoria Rosport
Victoria Rosport
64% Forma 36%
55% Atak 45%
54% Obrona 46%
50% Rozkład Poissona 50%
7% Bezpośrednie starcia 93%
31% Bramki 69%
43.5% Łącznie 56.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Rodange 91

Forma 60%
Atak 43%
Obrona 57%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R P W P P P R P W P P P P P P R W P R R P P W W W

Victoria Rosport

Forma 33%
Atak 36%
Obrona 50%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W P W P P P W R R W P W R P P P W R R R R R W P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Rodange 91 - Victoria Rosport?
Według predykcji wygra Victoria Rosport. Szanse: Rodange 91 10% / Remis 45% / Victoria Rosport 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Rodange 91 - Victoria Rosport?
Double chance : draw or Victoria Rosport