Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Rosenborg II
Rosenborg II
02.06.2025
1:1
Koniec
Surnadal
Surnadal

Rosenborg II - Surnadal - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
SalMar Banen Kunstgress
Miasto
Trondheim

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Rosenborg II — wygrane
0 Remisy
0 Surnadal — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
7:1
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
2 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (50%)
Czyste konta
1:0
Bez porażki — Rosenborg II
2
Bez porażki — Surnadal
0

Rosenborg II u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Surnadal u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Rosenborg II
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Rosenborg II -5.5
Bramki: Surnadal -1.5
Porada Combo Winner : Rosenborg II and +1.5 goals
Rosenborg II 50%
Remis 50%
Surnadal 0%

Porównanie drużyn

Rosenborg II
Rosenborg II
vs
Surnadal
Surnadal
92% Forma 8%
70% Atak 30%
67% Obrona 33%
96% Rozkład Poissona 4%
100% Bezpośrednie starcia 0%
88% Bramki 13%
82.6% Łącznie 17.6%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Rosenborg II

Forma 80%
Atak 67%
Obrona 62%
Bramki strzelone 14 średnio 2.8
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
W W W P W W W

Surnadal

Forma 7%
Atak 29%
Obrona 24%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 16 średnio 3.2
Forma w lidze
P P P P P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Rosenborg II - Surnadal?
Według predykcji wygra Rosenborg II. Szanse: Rosenborg II 50% / Remis 50% / Surnadal 0%.
Ile bramek padnie w meczu Rosenborg II - Surnadal?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Winner : Rosenborg II and +1.5 goals.