Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Rotenhof - VfR Neumünster - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Rasenplatz Rotenhof
Miasto
Rendsburg

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Rotenhof — wygrane
0 Remisy
1 VfR Neumünster — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:3
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Rotenhof
0
Bez porażki — VfR Neumünster
1

Rotenhof u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

VfR Neumünster u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca VfR Neumünster
Zwycięzca czy remis? Tak
Porada Double chance : draw or VfR Neumünster
Rotenhof 0%
Remis 50%
VfR Neumünster 50%

Porównanie drużyn

Rotenhof
Rotenhof
vs
VfR Neumünster
VfR Neumünster
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 100%
17% Bramki 83%
17.0% Łącznie 83.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Rotenhof

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

VfR Neumünster

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Rotenhof - VfR Neumünster?
Według predykcji wygra VfR Neumünster. Szanse: Rotenhof 0% / Remis 50% / VfR Neumünster 50%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Rotenhof - VfR Neumünster?
Double chance : draw or VfR Neumünster