Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
San Antonio
San Antonio
27.07.2025
2:2
New Mexico United
New Mexico United

San Antonio - New Mexico United - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Sędzia
Mathew Corrigan
Stadion
Toyota Field
Miasto
San Antonio, Texas

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

5 San Antonio — wygrane
1 Remisy
8 New Mexico United — wygrane
Mecze
14
Bilans bramek
22:22
Średnia goli
3.14
Powyżej 2,5 gola
9 (64%)
Obie drużyny strzeliły
6 (43%)
Czyste konta
4:4
Bez porażki — San Antonio
0
Bez porażki — New Mexico United
3

San Antonio u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 3 porażek

New Mexico United u siebie: 5 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca San Antonio
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: San Antonio -2.5
Bramki: New Mexico United -3.5
Porada Double chance : San Antonio or draw
San Antonio 45%
Remis 45%
New Mexico United 10%

Porównanie drużyn

San Antonio
San Antonio
vs
New Mexico United
New Mexico United
64% Forma 36%
36% Atak 64%
100% Obrona 0%
100% Rozkład Poissona 0%
40% Bezpośrednie starcia 60%
50% Bramki 50%
47.5% Łącznie 52.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

San Antonio

Forma 100%
Atak 25%
Obrona 100%
Bramki strzelone 4 średnio 1.3
Bramki stracone 0 średnio 0.0
Forma w lidze
W W W

New Mexico United

Forma 56%
Atak 44%
Obrona 69%
Bramki strzelone 7 średnio 2.3
Bramki stracone 5 średnio 1.7
Forma w lidze
W R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz San Antonio - New Mexico United?
Według predykcji wygra San Antonio. Szanse: San Antonio 45% / Remis 45% / New Mexico United 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz San Antonio - New Mexico United?
Double chance : San Antonio or draw