Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Sandviken - IK brage - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
17. kolejka
Sędzia
Jasmin Svraka, Sweden
Stadion
Arena Jernvallen
Miasto
Sandviken

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

5 Sandviken — wygrane
1 Remisy
4 IK brage — wygrane
Mecze
10
Bilans bramek
14:15
Średnia goli
2.9
Powyżej 2,5 gola
7 (70%)
Obie drużyny strzeliły
7 (70%)
Czyste konta
2:2
Bez porażki — Sandviken
1
Bez porażki — IK brage
0

Sandviken u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

IK brage u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sandviken
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Sandviken -2.5
Bramki: IK brage -2.5
Porada Double chance : Sandviken or draw
Sandviken 45%
Remis 45%
IK brage 10%

Porównanie drużyn

Sandviken
Sandviken
vs
IK brage
IK brage
63% Forma 38%
44% Atak 56%
63% Obrona 38%
43% Rozkład Poissona 57%
80% Bezpośrednie starcia 20%
59% Bramki 41%
58.7% Łącznie 41.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Sandviken

Forma 67%
Atak 53%
Obrona 60%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R W W P P P W R P P W W W W P R

IK brage

Forma 40%
Atak 67%
Obrona 33%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
R P R W W P P P W R R W R P R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Sandviken - IK brage?
Według predykcji wygra Sandviken. Szanse: Sandviken 45% / Remis 45% / IK brage 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Sandviken - IK brage?
Double chance : Sandviken or draw