Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Santos U20 - Fortaleza U20 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Centro de Treinamento Rei Pelé
Miasto
Santos, São Paulo

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Santos U20 — wygrane
1 Remisy
0 Fortaleza U20 — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
5:1
Średnia goli
1.5
Powyżej 2,5 gola
1 (25%)
Obie drużyny strzeliły
1 (25%)
Czyste konta
3:1
Bez porażki — Santos U20
4
Bez porażki — Fortaleza U20
0

Santos U20 u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Fortaleza U20 u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Santos U20
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Santos U20 -3.5
Bramki: Fortaleza U20 -3.5
Porada Combo Double chance : Santos U20 or draw and +1.5 goals
Santos U20 45%
Remis 45%
Fortaleza U20 10%

Porównanie drużyn

Santos U20
Santos U20
vs
Fortaleza U20
Fortaleza U20
42% Forma 58%
58% Atak 42%
47% Obrona 53%
56% Rozkład Poissona 44%
91% Bezpośrednie starcia 9%
83% Bramki 17%
62.8% Łącznie 37.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Santos U20

Forma 33%
Atak 69%
Obrona 38%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W R W R R P P R W R P R P

Fortaleza U20

Forma 47%
Atak 50%
Obrona 44%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P R W R P W W W W P R P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Santos U20 - Fortaleza U20?
Według predykcji wygra Santos U20. Szanse: Santos U20 45% / Remis 45% / Fortaleza U20 10%.
Ile bramek padnie w meczu Santos U20 - Fortaleza U20?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Santos U20 or draw and +1.5 goals.