Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Sarmiento Res. - Platense Res. - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Sarmiento Res. — wygrane
4 Remisy
1 Platense Res. — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
5:5
Średnia goli
1.67
Powyżej 2,5 gola
2 (33%)
Obie drużyny strzeliły
3 (50%)
Czyste konta
2:3
Bez porażki — Sarmiento Res.
0
Bez porażki — Platense Res.
2

Sarmiento Res. u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Platense Res. u siebie: 0 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sarmiento Res.
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Sarmiento Res. -2.5
Bramki: Platense Res. -1.5
Porada Double chance : Sarmiento Res. or draw
Sarmiento Res. 35%
Remis 35%
Platense Res. 30%

Porównanie drużyn

Sarmiento Res.
Sarmiento Res.
vs
Platense Res.
Platense Res.
50% Forma 50%
75% Atak 25%
33% Obrona 67%
46% Rozkład Poissona 54%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
50.7% Łącznie 49.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Sarmiento Res.

Forma 13%
Atak 43%
Obrona 14%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 12 średnio 2.4
Forma w lidze
R R W P R R P R P P R P

Platense Res.

Forma 13%
Atak 14%
Obrona 57%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P R R R P P P P R P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Sarmiento Res. - Platense Res.?
Według predykcji wygra Sarmiento Res.. Szanse: Sarmiento Res. 35% / Remis 35% / Platense Res. 30%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Sarmiento Res. - Platense Res.?
Double chance : Sarmiento Res. or draw