Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Semendrija 1924 - Sloboda Uzice - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
Sportski Kompleks FK Smederevo
Miasto
Smederevo

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Semendrija 1924 — wygrane
3 Remisy
3 Sloboda Uzice — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
7:7
Średnia goli
1.75
Powyżej 2,5 gola
2 (25%)
Obie drużyny strzeliły
4 (50%)
Czyste konta
3:2
Bez porażki — Semendrija 1924
0
Bez porażki — Sloboda Uzice
1

Semendrija 1924 u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Sloboda Uzice u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Semendrija 1924
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Semendrija 1924 -1.5
Bramki: Sloboda Uzice -1.5
Porada Combo Double chance : Semendrija 1924 or draw and -3.5 goals
Semendrija 1924 35%
Remis 35%
Sloboda Uzice 30%

Porównanie drużyn

Semendrija 1924
Semendrija 1924
vs
Sloboda Uzice
Sloboda Uzice
40% Forma 60%
60% Atak 40%
57% Obrona 43%
70% Rozkład Poissona 30%
38% Bezpośrednie starcia 62%
50% Bramki 50%
52.5% Łącznie 47.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Semendrija 1924

Forma 13%
Atak 27%
Obrona 45%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P P R W P W W R P R P W P W W P P P P R R R R R W R P R P P R P

Sloboda Uzice

Forma 20%
Atak 18%
Obrona 27%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P R P W P P P P R W R P W P R R P P R P R P P P R R W P P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Semendrija 1924 - Sloboda Uzice?
Według predykcji wygra Semendrija 1924. Szanse: Semendrija 1924 35% / Remis 35% / Sloboda Uzice 30%.
Ile bramek padnie w meczu Semendrija 1924 - Sloboda Uzice?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Semendrija 1924 or draw and -3.5 goals.