Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
07.05.2025
0:2
Koniec
Guangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Shangyu Pterosaur - Guangxi Hengchen - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Stadion
Ganzhou Nationwide Fitness Centre Stadium
Miasto
Ganzhou

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Shangyu Pterosaur — wygrane
0 Remisy
1 Guangxi Hengchen — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
1:1
Średnia goli
1
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Shangyu Pterosaur
0
Bez porażki — Guangxi Hengchen
1

Shangyu Pterosaur u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Guangxi Hengchen u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Guangxi Hengchen
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Shangyu Pterosaur -2.5
Bramki: Guangxi Hengchen -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Guangxi Hengchen and -3.5 goals
Shangyu Pterosaur 10%
Remis 45%
Guangxi Hengchen 45%

Porównanie drużyn

Shangyu Pterosaur
Shangyu Pterosaur
vs
Guangxi Hengchen
Guangxi Hengchen
32% Forma 68%
46% Atak 54%
17% Obrona 83%
0% Rozkład Poissona 100%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
39.0% Łącznie 61.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Shangyu Pterosaur

Forma 40%
Atak 50%
Obrona 58%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
R W R R R W P

Guangxi Hengchen

Forma 87%
Atak 58%
Obrona 92%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 1 średnio 0.2
Forma w lidze
R P W W R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Shangyu Pterosaur - Guangxi Hengchen?
Według predykcji wygra Guangxi Hengchen. Szanse: Shangyu Pterosaur 10% / Remis 45% / Guangxi Hengchen 45%.
Ile bramek padnie w meczu Shangyu Pterosaur - Guangxi Hengchen?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Guangxi Hengchen and -3.5 goals.