Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Sheffield United U21 - Barnsley U21 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
LNER Community Stadium
Miasto
York, North Yorkshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Sheffield United U21 — wygrane
3 Remisy
2 Barnsley U21 — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
3:6
Średnia goli
1.5
Powyżej 2,5 gola
2 (33%)
Obie drużyny strzeliły
2 (33%)
Czyste konta
2:4
Bez porażki — Sheffield United U21
2
Bez porażki — Barnsley U21
4

Sheffield United U21 u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Barnsley U21 u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sheffield United U21
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Sheffield United U21 -3.5
Bramki: Barnsley U21 -2.5
Porada Double chance : Sheffield United U21 or draw
Sheffield United U21 45%
Remis 45%
Barnsley U21 10%

Porównanie drużyn

Sheffield United U21
Sheffield United U21
vs
Barnsley U21
Barnsley U21
88% Forma 12%
61% Atak 39%
82% Obrona 18%
60% Rozkład Poissona 40%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
65.2% Łącznie 34.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Sheffield United U21

Forma 100%
Atak 67%
Obrona 86%
Bramki strzelone 14 średnio 2.8
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
R W W W W W W W

Barnsley U21

Forma 13%
Atak 43%
Obrona 33%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 14 średnio 2.8
Forma w lidze
W R P R P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Sheffield United U21 - Barnsley U21?
Według predykcji wygra Sheffield United U21. Szanse: Sheffield United U21 45% / Remis 45% / Barnsley U21 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Sheffield United U21 - Barnsley U21?
Double chance : Sheffield United U21 or draw