Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
21.05.2025
:
Koniec
Avia Świdnik
Avia Świdnik

Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka
Stadion
Stadion OSiR Wisła
Miasto
Tarnobrzeg

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Siarka Tarnobrzeg — wygrane
1 Remisy
3 Avia Świdnik — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
7:10
Średnia goli
2.83
Powyżej 2,5 gola
5 (83%)
Obie drużyny strzeliły
4 (67%)
Czyste konta
0:2
Bez porażki — Siarka Tarnobrzeg
0
Bez porażki — Avia Świdnik
1

Siarka Tarnobrzeg u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Avia Świdnik u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Avia Świdnik
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Siarka Tarnobrzeg -4.5
Bramki: Avia Świdnik -3.5
Porada Combo Double chance : draw or Avia Świdnik and +1.5 goals
Siarka Tarnobrzeg 10%
Remis 45%
Avia Świdnik 45%

Porównanie drużyn

Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
vs
Avia Świdnik
Avia Świdnik
41% Forma 59%
59% Atak 41%
31% Obrona 69%
57% Rozkład Poissona 43%
50% Bezpośrednie starcia 50%
43% Bramki 57%
46.8% Łącznie 53.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Siarka Tarnobrzeg

Forma 60%
Atak 100%
Obrona 44%
Bramki strzelone 24 średnio 4.8
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W W W R P W P W W W W P W P P W R W R W W P W R P P W W W P

Avia Świdnik

Forma 87%
Atak 100%
Obrona 75%
Bramki strzelone 17 średnio 3.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
R P W R R W P R R W P W W W R W P W W P W P P R W W W R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik?
Według predykcji wygra Avia Świdnik. Szanse: Siarka Tarnobrzeg 10% / Remis 45% / Avia Świdnik 45%.
Ile bramek padnie w meczu Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Avia Świdnik and +1.5 goals.