Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Slough Town - Hemel Hempstead Town - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Arbour Park
Miasto
Slough, Buckinghamshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

5 Slough Town — wygrane
3 Remisy
3 Hemel Hempstead Town — wygrane
Mecze
11
Bilans bramek
15:13
Średnia goli
2.55
Powyżej 2,5 gola
3 (27%)
Obie drużyny strzeliły
5 (45%)
Czyste konta
4:2
Bez porażki — Slough Town
0
Bez porażki — Hemel Hempstead Town
2

Slough Town u siebie: 4 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Hemel Hempstead Town u siebie: 1 zwycięstw, 3 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Slough Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -2.5 bramek
Bramki: Hemel Hempstead Town -1.5
Porada Combo Double chance : Slough Town or draw and -2.5 goals
Slough Town 35%
Remis 35%
Hemel Hempstead Town 30%

Porównanie drużyn

Slough Town
Slough Town
vs
Hemel Hempstead Town
Hemel Hempstead Town
50% Forma 50%
0% Atak 100%
100% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
50% Bezpośrednie starcia 50%
47% Bramki 53%
49.0% Łącznie 51.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Slough Town

Forma 33%
Atak 0%
Obrona 100%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0
Forma w lidze
R

Hemel Hempstead Town

Forma 33%
Atak 7%
Obrona 93%
Bramki strzelone 1 średnio 1.0
Bramki stracone 1 średnio 1.0
Forma w lidze
R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Slough Town - Hemel Hempstead Town?
Według predykcji wygra Slough Town. Szanse: Slough Town 35% / Remis 35% / Hemel Hempstead Town 30%.
Ile bramek padnie w meczu Slough Town - Hemel Hempstead Town?
Predykcja sugeruje poniżej 2.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Slough Town or draw and -2.5 goals.