Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Spelle-Venhaus - Bersenbrück - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Stadion
Getränke Hoffmann Stadion
Miasto
Spelle

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

5 Spelle-Venhaus — wygrane
0 Remisy
2 Bersenbrück — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
17:13
Średnia goli
4.29
Powyżej 2,5 gola
6 (86%)
Obie drużyny strzeliły
4 (57%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Spelle-Venhaus
0
Bez porażki — Bersenbrück
1

Spelle-Venhaus u siebie: 4 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Bersenbrück u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Bersenbrück
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Spelle-Venhaus -2.5
Bramki: Bersenbrück -3.5
Porada Double chance : draw or Bersenbrück
Spelle-Venhaus 10%
Remis 45%
Bersenbrück 45%

Porównanie drużyn

Spelle-Venhaus
Spelle-Venhaus
vs
Bersenbrück
Bersenbrück
40% Forma 60%
39% Atak 61%
63% Obrona 37%
41% Rozkład Poissona 59%
60% Bezpośrednie starcia 40%
52% Bramki 48%
49.2% Łącznie 50.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Spelle-Venhaus

Forma 40%
Atak 54%
Obrona 46%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W P W R R R

Bersenbrück

Forma 60%
Atak 85%
Obrona 8%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 12 średnio 2.4
Forma w lidze
R P P W W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Spelle-Venhaus - Bersenbrück?
Według predykcji wygra Bersenbrück. Szanse: Spelle-Venhaus 10% / Remis 45% / Bersenbrück 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Spelle-Venhaus - Bersenbrück?
Double chance : draw or Bersenbrück