Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Sporting San Miguelito
Sporting San Miguelito
14.04.2025
1:0
Koniec
CD Arabe Unido
CD Arabe Unido

Sporting San Miguelito - CD Arabe Unido - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
13. kolejka
Stadion
Estadio Los Andes
Miasto
San Miguelito

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

10 Sporting San Miguelito — wygrane
14 Remisy
5 CD Arabe Unido — wygrane
Mecze
29
Bilans bramek
27:21
Średnia goli
1.66
Powyżej 2,5 gola
8 (28%)
Obie drużyny strzeliły
14 (48%)
Czyste konta
13:9
Bez porażki — Sporting San Miguelito
0
Bez porażki — CD Arabe Unido
2

Sporting San Miguelito u siebie: 6 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażek

CD Arabe Unido u siebie: 2 zwycięstw, 9 remisów, 4 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca CD Arabe Unido
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: Sporting San Miguelito -1.5
Bramki: CD Arabe Unido -1.5
Porada Combo Double chance : draw or CD Arabe Unido and -3.5 goals
Sporting San Miguelito 10%
Remis 45%
CD Arabe Unido 45%

Porównanie drużyn

Sporting San Miguelito
Sporting San Miguelito
vs
CD Arabe Unido
CD Arabe Unido
31% Forma 69%
13% Atak 88%
40% Obrona 60%
45% Rozkład Poissona 55%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
38.2% Łącznie 62.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Sporting San Miguelito

Forma 27%
Atak 7%
Obrona 57%
Bramki strzelone 1 średnio 0.2
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W R P W W W R P P P R W

CD Arabe Unido

Forma 60%
Atak 50%
Obrona 71%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
R P W W R R R W W P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Sporting San Miguelito - CD Arabe Unido?
Według predykcji wygra CD Arabe Unido. Szanse: Sporting San Miguelito 10% / Remis 45% / CD Arabe Unido 45%.
Ile bramek padnie w meczu Sporting San Miguelito - CD Arabe Unido?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or CD Arabe Unido and -3.5 goals.