Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

St Albans City - Farnborough - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
41. kolejka
Stadion
Clarence Park
Miasto
St. Albans, Hertfordshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 St Albans City — wygrane
0 Remisy
2 Farnborough — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
7:5
Średnia goli
2.4
Powyżej 2,5 gola
3 (60%)
Obie drużyny strzeliły
3 (60%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — St Albans City
0
Bez porażki — Farnborough
1

St Albans City u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Farnborough u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca St Albans City
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: St Albans City -2.5
Bramki: Farnborough -1.5
Porada Double chance : St Albans City or draw
St Albans City 45%
Remis 45%
Farnborough 10%

Porównanie drużyn

St Albans City
St Albans City
vs
Farnborough
Farnborough
56% Forma 44%
63% Atak 38%
60% Obrona 40%
59% Rozkład Poissona 41%
60% Bezpośrednie starcia 40%
58% Bramki 42%
59.3% Łącznie 40.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

St Albans City

Forma 33%
Atak 71%
Obrona 14%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P R P P P P P R R P W P R W R R P P R P R P W P R R R R R W W P P W R R P P W R

Farnborough

Forma 27%
Atak 43%
Obrona 0%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W W W P P W P W R W W W R R P P W P W W P P R P P R P P W P R W R W W P R P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz St Albans City - Farnborough?
Według predykcji wygra St Albans City. Szanse: St Albans City 45% / Remis 45% / Farnborough 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz St Albans City - Farnborough?
Double chance : St Albans City or draw