Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
St George City FA
St George City FA
12.04.2025
1:1
Koniec
Sydney Olympic
Sydney Olympic

St George City FA - Sydney Olympic - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Penhurst Park
Miasto
Sydney

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 St George City FA — wygrane
1 Remisy
0 Sydney Olympic — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
3:0
Średnia goli
0.75
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
4:1
Bez porażki — St George City FA
4
Bez porażki — Sydney Olympic
0

St George City FA u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Sydney Olympic u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sydney Olympic
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: St George City FA -1.5
Bramki: Sydney Olympic -3.5
Porada Winner : Sydney Olympic
St George City FA 10%
Remis 45%
Sydney Olympic 45%

Porównanie drużyn

St George City FA
St George City FA
vs
Sydney Olympic
Sydney Olympic
27% Forma 73%
24% Atak 76%
40% Obrona 60%
26% Rozkład Poissona 74%
91% Bezpośrednie starcia 9%
100% Bramki 0%
41.6% Łącznie 58.4%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

St George City FA

Forma 20%
Atak 29%
Obrona 36%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
R P W P P P W P P

Sydney Olympic

Forma 53%
Atak 93%
Obrona 57%
Bramki strzelone 13 średnio 2.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W P R W R R P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz St George City FA - Sydney Olympic?
Według predykcji wygra Sydney Olympic. Szanse: St George City FA 10% / Remis 45% / Sydney Olympic 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz St George City FA - Sydney Olympic?
Winner : Sydney Olympic