Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Star Starachowice - Świdniczanka Świdnik - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka
Stadion
Stadion Alitu Ożarów
Miasto
Ożarów

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Star Starachowice — wygrane
0 Remisy
1 Świdniczanka Świdnik — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
2:1
Średnia goli
1
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Star Starachowice
2
Bez porażki — Świdniczanka Świdnik
0

Star Starachowice u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Świdniczanka Świdnik u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Star Starachowice
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Star Starachowice -2.5
Bramki: Świdniczanka Świdnik -2.5
Porada Double chance : Star Starachowice or draw
Star Starachowice 45%
Remis 45%
Świdniczanka Świdnik 10%

Porównanie drużyn

Star Starachowice
Star Starachowice
vs
Świdniczanka Świdnik
Świdniczanka Świdnik
59% Forma 41%
60% Atak 40%
50% Obrona 50%
61% Rozkład Poissona 39%
67% Bezpośrednie starcia 33%
67% Bramki 33%
60.7% Łącznie 39.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Star Starachowice

Forma 87%
Atak 57%
Obrona 81%
Bramki strzelone 12 średnio 2.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W W W R W P P W P W W P P R W P W R W W R P W R R P W W R W W

Świdniczanka Świdnik

Forma 60%
Atak 38%
Obrona 81%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
R R P P W P R P R P W R P P P P P P W W W W P P R P R R R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Star Starachowice - Świdniczanka Świdnik?
Według predykcji wygra Star Starachowice. Szanse: Star Starachowice 45% / Remis 45% / Świdniczanka Świdnik 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Star Starachowice - Świdniczanka Świdnik?
Double chance : Star Starachowice or draw