Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Stranraer - Elgin City - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Sędzia
George Calder
Stadion
Eco Gen Stadium at Stair Park
Miasto
Stranraer

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

8 Stranraer — wygrane
3 Remisy
8 Elgin City — wygrane
Mecze
19
Bilans bramek
25:28
Średnia goli
2.79
Powyżej 2,5 gola
11 (58%)
Obie drużyny strzeliły
12 (63%)
Czyste konta
5:2
Bez porażki — Stranraer
0
Bez porażki — Elgin City
1

Stranraer u siebie: 5 zwycięstw, 1 remisów, 4 porażek

Elgin City u siebie: 4 zwycięstw, 2 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Elgin City
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Stranraer -1.5
Bramki: Elgin City -2.5
Porada Double chance : draw or Elgin City
Stranraer 0%
Remis 50%
Elgin City 50%

Porównanie drużyn

Stranraer
Stranraer
vs
Elgin City
Elgin City
17% Forma 83%
33% Atak 67%
40% Obrona 60%
37% Rozkład Poissona 63%
29% Bezpośrednie starcia 71%
30% Bramki 70%
31.0% Łącznie 69.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Stranraer

Forma 7%
Atak 15%
Obrona 55%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
P P P R P P

Elgin City

Forma 33%
Atak 30%
Obrona 70%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P P R P R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Stranraer - Elgin City?
Według predykcji wygra Elgin City. Szanse: Stranraer 0% / Remis 50% / Elgin City 50%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Stranraer - Elgin City?
Double chance : draw or Elgin City