Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Stratford Town - AFC Sudbury - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
28. kolejka
Stadion
The Arden Garages Stadium
Miasto
Stratford-upon-Avon, Warwickshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Stratford Town — wygrane
2 Remisy
1 AFC Sudbury — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
8:6
Średnia goli
2.8
Powyżej 2,5 gola
3 (60%)
Obie drużyny strzeliły
2 (40%)
Czyste konta
2:2
Bez porażki — Stratford Town
2
Bez porażki — AFC Sudbury
1

Stratford Town u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

AFC Sudbury u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Stratford Town
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Stratford Town -3.5
Bramki: AFC Sudbury -1.5
Porada Winner : Stratford Town
Stratford Town 45%
Remis 45%
AFC Sudbury 10%

Porównanie drużyn

Stratford Town
Stratford Town
vs
AFC Sudbury
AFC Sudbury
67% Forma 33%
75% Atak 25%
60% Obrona 40%
90% Rozkład Poissona 10%
62% Bezpośrednie starcia 38%
57% Bramki 43%
68.5% Łącznie 31.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Stratford Town

Forma 53%
Atak 90%
Obrona 40%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P P P P W R W R P

AFC Sudbury

Forma 27%
Atak 30%
Obrona 10%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 9 średnio 1.8
Forma w lidze
W P P P P W P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Stratford Town - AFC Sudbury?
Według predykcji wygra Stratford Town. Szanse: Stratford Town 45% / Remis 45% / AFC Sudbury 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Stratford Town - AFC Sudbury?
Winner : Stratford Town