Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

SV Drochtersen/assel - SSV Jeddeloh - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
17. kolejka
Stadion
Kehdinger Stadion
Miasto
Drochtersen

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 SV Drochtersen/assel — wygrane
2 Remisy
3 SSV Jeddeloh — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
12:9
Średnia goli
2.63
Powyżej 2,5 gola
5 (63%)
Obie drużyny strzeliły
4 (50%)
Czyste konta
2:3
Bez porażki — SV Drochtersen/assel
0
Bez porażki — SSV Jeddeloh
1

SV Drochtersen/assel u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

SSV Jeddeloh u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca SSV Jeddeloh
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: SV Drochtersen/assel -3.5
Bramki: SSV Jeddeloh -3.5
Porada Combo Double chance : draw or SSV Jeddeloh and +1.5 goals
SV Drochtersen/assel 10%
Remis 45%
SSV Jeddeloh 45%

Porównanie drużyn

SV Drochtersen/assel
SV Drochtersen/assel
vs
SSV Jeddeloh
SSV Jeddeloh
48% Forma 52%
56% Atak 44%
38% Obrona 62%
59% Rozkład Poissona 41%
38% Bezpośrednie starcia 62%
44% Bramki 56%
47.2% Łącznie 52.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

SV Drochtersen/assel

Forma 80%
Atak 100%
Obrona 50%
Bramki strzelone 18 średnio 3.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
W W W P W W P W P W W W W W W P

SSV Jeddeloh

Forma 87%
Atak 88%
Obrona 69%
Bramki strzelone 14 średnio 2.8
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W W W W W R W P R R W W W R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz SV Drochtersen/assel - SSV Jeddeloh?
Według predykcji wygra SSV Jeddeloh. Szanse: SV Drochtersen/assel 10% / Remis 45% / SSV Jeddeloh 45%.
Ile bramek padnie w meczu SV Drochtersen/assel - SSV Jeddeloh?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or SSV Jeddeloh and +1.5 goals.