Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Świdniczanka Świdnik
Świdniczanka Świdnik
27.08.2025
1:1
Koniec
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica

Świdniczanka Świdnik - Wisłoka Dębica - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka
Stadion
Stadion KS Swidniczanka
Miasto
Świdnik

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Świdniczanka Świdnik — wygrane
0 Remisy
2 Wisłoka Dębica — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
4:5
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
2 (67%)
Obie drużyny strzeliły
2 (67%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Świdniczanka Świdnik
1
Bez porażki — Wisłoka Dębica
0

Świdniczanka Świdnik u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Wisłoka Dębica u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Wisłoka Dębica
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Świdniczanka Świdnik -1.5
Bramki: Wisłoka Dębica -3.5
Porada Winner : Wisłoka Dębica
Świdniczanka Świdnik 10%
Remis 45%
Wisłoka Dębica 45%

Porównanie drużyn

Świdniczanka Świdnik
Świdniczanka Świdnik
vs
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
20% Forma 80%
50% Atak 50%
36% Obrona 64%
16% Rozkład Poissona 84%
25% Bezpośrednie starcia 75%
36% Bramki 64%
30.5% Łącznie 69.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Świdniczanka Świdnik

Forma 8%
Atak 38%
Obrona 31%
Bramki strzelone 5 średnio 1.3
Bramki stracone 9 średnio 2.3
Forma w lidze
P P P R

Wisłoka Dębica

Forma 33%
Atak 38%
Obrona 62%
Bramki strzelone 5 średnio 1.3
Bramki stracone 5 średnio 1.3
Forma w lidze
R P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Świdniczanka Świdnik - Wisłoka Dębica?
Według predykcji wygra Wisłoka Dębica. Szanse: Świdniczanka Świdnik 10% / Remis 45% / Wisłoka Dębica 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Świdniczanka Świdnik - Wisłoka Dębica?
Winner : Wisłoka Dębica