Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Táborsko II
Táborsko II
18.05.2025
:
Koniec
Petřín Plzeň
Petřín Plzeň

Táborsko II - Petřín Plzeň - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
28. kolejka
Stadion
Stadion Svépomoc
Miasto
Tábor

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Táborsko II — wygrane
0 Remisy
1 Petřín Plzeň — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:1
Średnia goli
1
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Táborsko II
0
Bez porażki — Petřín Plzeň
1

Táborsko II u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Petřín Plzeň u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Petřín Plzeň
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Táborsko II -1.5
Bramki: Petřín Plzeň -2.5
Porada Double chance : draw or Petřín Plzeň
Táborsko II 10%
Remis 45%
Petřín Plzeň 45%

Porównanie drużyn

Táborsko II
Táborsko II
vs
Petřín Plzeň
Petřín Plzeň
0% Forma 100%
17% Atak 83%
27% Obrona 73%
47% Rozkład Poissona 53%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
30.3% Łącznie 69.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Táborsko II

Forma 0%
Atak 6%
Obrona 0%
Bramki strzelone 1 średnio 0.2
Bramki stracone 19 średnio 3.8
Forma w lidze
P W W W W W P P W W P W W W W P R P R W P P P P P P

Petřín Plzeň

Forma 33%
Atak 31%
Obrona 56%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W R P P P W R W R W P R P P P P R W W P P R P P R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Táborsko II - Petřín Plzeň?
Według predykcji wygra Petřín Plzeň. Szanse: Táborsko II 10% / Remis 45% / Petřín Plzeň 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Táborsko II - Petřín Plzeň?
Double chance : draw or Petřín Plzeň