Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Tau Altopascio - Progresso - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
28. kolejka
Stadion
Stadio Comunale Altopascio
Miasto
Altopascio

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Tau Altopascio — wygrane
0 Remisy
1 Progresso — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
0:1
Średnia goli
1
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Tau Altopascio
0
Bez porażki — Progresso
1

Tau Altopascio u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Progresso u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Progresso
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Tau Altopascio -2.5
Bramki: Progresso -1.5
Porada Double chance : draw or Progresso
Tau Altopascio 10%
Remis 45%
Progresso 45%

Porównanie drużyn

Tau Altopascio
Tau Altopascio
vs
Progresso
Progresso
36% Forma 64%
40% Atak 60%
44% Obrona 56%
78% Rozkład Poissona 22%
0% Bezpośrednie starcia 100%
0% Bramki 100%
49.5% Łącznie 50.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Tau Altopascio

Forma 33%
Atak 27%
Obrona 67%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
W W W W W W W R W P P W R W R W P W W W W P R P W R P

Progresso

Forma 60%
Atak 40%
Obrona 73%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P P P P R R R R W P W W R P W R P R R P R W W W P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Tau Altopascio - Progresso?
Według predykcji wygra Progresso. Szanse: Tau Altopascio 10% / Remis 45% / Progresso 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Tau Altopascio - Progresso?
Double chance : draw or Progresso