Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Taunton Town - Weymouth - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Stadion
Cygnet Health Care Stadium
Miasto
Taunton, Somerset

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Taunton Town — wygrane
2 Remisy
4 Weymouth — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
7:13
Średnia goli
2.86
Powyżej 2,5 gola
4 (57%)
Obie drużyny strzeliły
5 (71%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Taunton Town
0
Bez porażki — Weymouth
3

Taunton Town u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 4 porażek

Weymouth u siebie: 0 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Taunton Town
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Taunton Town -2.5
Bramki: Weymouth -1.5
Porada Double chance : Taunton Town or draw
Taunton Town 45%
Remis 45%
Weymouth 10%

Porównanie drużyn

Taunton Town
Taunton Town
vs
Weymouth
Weymouth
62% Forma 38%
58% Atak 42%
64% Obrona 36%
78% Rozkład Poissona 22%
29% Bezpośrednie starcia 71%
38% Bramki 63%
54.8% Łącznie 45.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Taunton Town

Forma 53%
Atak 64%
Obrona 64%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
W W R P W R

Weymouth

Forma 33%
Atak 45%
Obrona 36%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
P W P R P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Taunton Town - Weymouth?
Według predykcji wygra Taunton Town. Szanse: Taunton Town 45% / Remis 45% / Weymouth 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Taunton Town - Weymouth?
Double chance : Taunton Town or draw