Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Three Bridges - Sheppey United - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Three Bridges — wygrane
0 Remisy
3 Sheppey United — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
16:9
Średnia goli
4.17
Powyżej 2,5 gola
5 (83%)
Obie drużyny strzeliły
4 (67%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Three Bridges
1
Bez porażki — Sheppey United
0

Three Bridges u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Sheppey United u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Three Bridges
Zwycięzca czy remis? Nie
Over/Under +3.5 bramek
Bramki: Three Bridges -7.5
Bramki: Sheppey United -3.5
Porada Combo Winner : Three Bridges and +3.5 goals
Three Bridges 45%
Remis 45%
Sheppey United 10%

Porównanie drużyn

Three Bridges
Three Bridges
vs
Sheppey United
Sheppey United
50% Forma 50%
56% Atak 44%
63% Obrona 38%
100% Rozkład Poissona 0%
40% Bezpośrednie starcia 60%
60% Bramki 40%
53.8% Łącznie 46.4%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Three Bridges

Forma 67%
Atak 71%
Obrona 79%
Bramki strzelone 10 średnio 3.3
Bramki stracone 3 średnio 1.0
Forma w lidze
W W P

Sheppey United

Forma 67%
Atak 57%
Obrona 64%
Bramki strzelone 8 średnio 2.7
Bramki stracone 5 średnio 1.7
Forma w lidze
W P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Three Bridges - Sheppey United?
Według predykcji wygra Three Bridges. Szanse: Three Bridges 45% / Remis 45% / Sheppey United 10%.
Ile bramek padnie w meczu Three Bridges - Sheppey United?
Predykcja sugeruje powyżej 3.5 bramek. Porada: Combo Winner : Three Bridges and +3.5 goals.