Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhodino
18.10.2025
3:2
Koniec
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr

Torpedo Zhodino - Slavia Mozyr - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Stadion
Stadion Torpedo
Miasto
Zhodino

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

15 Torpedo Zhodino — wygrane
7 Remisy
5 Slavia Mozyr — wygrane
Mecze
27
Bilans bramek
38:17
Średnia goli
2.04
Powyżej 2,5 gola
9 (33%)
Obie drużyny strzeliły
8 (30%)
Czyste konta
15:7
Bez porażki — Torpedo Zhodino
0
Bez porażki — Slavia Mozyr
1

Torpedo Zhodino u siebie: 6 zwycięstw, 5 remisów, 2 porażek

Slavia Mozyr u siebie: 3 zwycięstw, 2 remisów, 9 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Torpedo Zhodino
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Torpedo Zhodino -2.5
Bramki: Slavia Mozyr -2.5
Porada Double chance : Torpedo Zhodino or draw
Torpedo Zhodino 45%
Remis 45%
Slavia Mozyr 10%

Porównanie drużyn

Torpedo Zhodino
Torpedo Zhodino
vs
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
53% Forma 47%
50% Atak 50%
56% Obrona 44%
52% Rozkład Poissona 48%
71% Bezpośrednie starcia 29%
73% Bramki 27%
59.2% Łącznie 40.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Torpedo Zhodino

Forma 67%
Atak 67%
Obrona 67%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
R R R W R R W W P P W W W W W P R R W W P W R

Slavia Mozyr

Forma 60%
Atak 67%
Obrona 58%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
R W W W W R P P W W W W R R W R W W P W P P W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Torpedo Zhodino - Slavia Mozyr?
Według predykcji wygra Torpedo Zhodino. Szanse: Torpedo Zhodino 45% / Remis 45% / Slavia Mozyr 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Torpedo Zhodino - Slavia Mozyr?
Double chance : Torpedo Zhodino or draw